Int ne. #218655
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Concorde 620XT
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Concorde |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 620XT |
| Prvotní registrace | 02/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 105.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 6.600 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Stupátko se automaticky nezatáhne
Umístění
Německo, Hessen - Fronhausen
POSTCODE: 35112
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218655
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Concorde 620XT
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.