Int ne. #206172
Aktivní
Concorde Alkoven
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 11:12)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Concorde |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Alkoven |
| Prvotní registrace | 01/1999 |
| Počet ujetých kilometrů | 140.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.350 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Tempomat bez funkce
Umístění
Německo, Ziesar
POSTCODE: 14793
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206172
Aktivní
Concorde Alkoven
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 11:12)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.