Int ne. #218857
Příležitost k nákupu
Concorde Carver
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:21)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Concorde |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Carver |
| Prvotní registrace | 05/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 65.000 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 6.900 kg |
| Délka v mm | 8.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Markýza musí být přeprogramována, protože byly nainstalovány nové baterie.
Umístění
Německo, Grevenbroich
POSTCODE: 41516
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218857
Příležitost k nákupu
Concorde Carver
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:21)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.