Int ne. #225930
Příležitost k nákupu
Concorde Charisma
Tato aukce skončila (čt 21. 05. 2026 15:33)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Concorde |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Charisma |
| Prvotní registrace | 04/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 45.000 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 6.700 kg |
| Délka v mm | 8.480 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Schopfheim
POSTCODE: 79650
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225930
Příležitost k nákupu
Concorde Charisma
Tato aukce skončila (čt 21. 05. 2026 15:33)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.