Int ne. #169279
Aktivní
Concorde Charisma 900 LS
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 14:28)
Dostupnost: 30. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Concorde |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Charisma 900 LS |
| Prvotní registrace | 04/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 178.000 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 152 kW (207 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 7.490 kg |
| Délka v mm | 9.050 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Zamlžené ukazatele zadních světel
Zamlžené odrazky
Keramický záchod 2 malé praskliny
Poškození
Umístění
Německo, Hattstedt
POSTCODE: 25856
Vzdálenost:
... km
Int ne. #169279
Aktivní
Concorde Charisma 900 LS
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 14:28)
Dostupnost: 30. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.