Int ne. #176857
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Concorde CREDO
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Concorde |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | CREDO |
| Prvotní registrace | 04/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 65.000 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 150 kW (204 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.600 kg |
| Délka v mm | 8.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Velbert
POSTCODE: 42549
Vzdálenost:
... km
Int ne. #176857
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Concorde CREDO
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.