Int ne. #229340
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Concorde Liner 1100Q
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 10:00)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Concorde |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Liner 1100Q |
| Prvotní registrace | 03/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 56.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 220 kW (299 PS) |
| Výtlak v cm³ | 7698 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 18.000 kg |
| Délka v mm | 11.200 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Titisee-Neustadt
POSTCODE: 79822
Vzdálenost:
... km
Int ne. #229340
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Concorde Liner 1100Q
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 10:00)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.