Int ne. #207588
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Crosscamp Van Base X
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Crosscamp |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Van |
| Modell | Base X |
| Prvotní registrace | 08/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 17.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 174 kW (237 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1950 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.200 kg |
| Délka v mm | 5.140 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pohon všech kol | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát, Systémy samočinného řízení |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Chytrá oprava předního nárazníku vpravo, opraveno.
Poškození
Umístění
Německo, Ittlingen
POSTCODE: 74930
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207588
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Crosscamp Van Base X
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.