Int ne. #218760
Příležitost k nákupu
Crosscamp Van Flex
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:12)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Crosscamp |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Van |
| Modell | Flex |
| Prvotní registrace | 01/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 40.000 km |
| Podvozek | Andere |
| Výkon motoru v kW | 106 kW (144 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1997 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | R-756-NH |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.795 kg |
| Délka v mm | 4.956 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Obytný vůz není vadný
Umístění
Nizozemsko, Lelystad
POSTCODE: 8245HD
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218760
Příležitost k nákupu
Crosscamp Van Flex
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:12)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.