Int ne. #213433
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs 4 travel
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 11:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 4 travel |
| Prvotní registrace | 09/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 74.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | T-546-DB |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Verf laat los op motorkap. Zonscherm middenstuk bent. Vloer keukentje hobbelig zeil. Deuk links achter door schurende aanhanger
Poškození
Umístění
Nizozemsko, Amersfoort
POSTCODE: 3816
Vzdálenost:
... km
Int ne. #213433
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs 4 travel
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 11:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.