Int ne. #227975
Aktivní
Dethleffs 532
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:41)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 532 |
| Prvotní registrace | 07/1990 |
| Počet ujetých kilometrů | 176.200 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 60 kW (82 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1929 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.000 kg |
| Délka v mm | 5.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, 83224, Rottau
POSTCODE: 83224
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227975
Aktivní
Dethleffs 532
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:41)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.