Int ne. #229466
Aktivní
Dethleffs 5881 HG
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 10:06)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 5881 HG |
| Prvotní registrace | 01/2005 |
| Počet ujetých kilometrů | 66.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.495 kg |
| Délka v mm | 6.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Filtr částic |
Obecný popis
Známé závady
různé promáčkliny/značky na karoserii.
vše funguje a nemá žádné závady.
Umístění
Německo, Ettlingen
POSTCODE: 76275
Vzdálenost:
... km
Int ne. #229466
Aktivní
Dethleffs 5881 HG
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 10:06)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.