Int ne. #210321
Opětovné vyjednávání
Dethleffs A 6840
Konec aukce: pá 15. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | A 6840 |
| Prvotní registrace | 05/1997 |
| Počet ujetých kilometrů | 212.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 7.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Bersenbrück
POSTCODE: 49593
Vzdálenost:
... km
Int ne. #210321
Opětovné vyjednávání
Dethleffs A 6840
Konec aukce: pá 15. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.