Int ne. #223676
Aktivní
Dethleffs A5251
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | A5251 |
| Prvotní registrace | 05/2005 |
| Počet ujetých kilometrů | 149.627 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 81 kW (110 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2286 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.495 kg |
| Délka v mm | 5.383 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| ESP | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Jardelund
POSTCODE: 24994
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223676
Aktivní
Dethleffs A5251
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.