Int ne. #216251
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs A7178
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 10:05)
Dostupnost: 01. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | A7178 |
| Prvotní registrace | 01/2008 |
| Počet ujetých kilometrů | 167.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 116 kW (158 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.000 kg |
| Délka v mm | 8.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
oprava drobného poškození zadní levé části, HU 11/25 prošla
Poškození
Umístění
Německo, Wandlitz
POSTCODE: 16348
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216251
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs A7178
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 10:05)
Dostupnost: 01. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.