Int ne. #219035
Aktivní
Dethleffs Advantage I 5841
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Advantage I 5841 |
| Prvotní registrace | 11/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 180.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Vnější škrábance a promáčkliny, mírné praskliny pod plastovým obložením.
Promáčkliny na střeše.
Poškozená samolepka.
Umístění
Německo, Bremervörde
POSTCODE: 27432
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219035
Aktivní
Dethleffs Advantage I 5841
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.