Int ne. #206638
Opětovné vyjednávání
Dethleffs Bus 2
Konec aukce: út 31. 03. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Bus 2 |
| Prvotní registrace | 03/2000 |
| Počet ujetých kilometrů | 214.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.000 kg |
| Délka v mm | 5.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Rendswühren
POSTCODE: 24619
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206638
Opětovné vyjednávání
Dethleffs Bus 2
Konec aukce: út 31. 03. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.