Int ne. #223604
Aktivní
Dethleffs Ducato
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 13:02)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Ducato |
| Prvotní registrace | 05/2000 |
| Počet ujetých kilometrů | 90.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 66 kW (90 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1905 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 6.100 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Ballenstedt
POSTCODE: 06493
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223604
Aktivní
Dethleffs Ducato
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 13:02)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.