Int ne. #224717
Aktivní
Dethleffs Ducato
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 13:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Ducato |
| Prvotní registrace | 04/1993 |
| Počet ujetých kilometrů | 139.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 55 kW (75 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1929 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Ozvučení, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Gettorf
POSTCODE: 24214
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224717
Aktivní
Dethleffs Ducato
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 13:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.