Int ne. #228542
Aktivní
Dethleffs Ducato
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:29)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Ducato |
| Prvotní registrace | 04/2000 |
| Počet ujetých kilometrů | 175.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.400 kg |
| Délka v mm | 6.145 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Kassel
POSTCODE: 34123
Vzdálenost:
... km
Int ne. #228542
Aktivní
Dethleffs Ducato
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:29)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.