Int ne. #211676
Aktivní
Dethleffs Esprit
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 15:18)
Dostupnost: 11. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Esprit |
| Prvotní registrace | 04/2014 |
| Počet ujetých kilometrů | 39.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.250 kg |
| Délka v mm | 7.310 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Známky opotřebení na vnější i vnitřní straně
Dveře se síťkou proti mouchám (přetržené vlákno)
Vadný držák odpadkového koše
Nosná deska pod zadní garáží promáčknutá
Zadní okraj střechy mírně promáčknutý vpravo nahoře
Umístění
Německo, Ratzeburg
POSTCODE: 23909
Vzdálenost:
... km
Int ne. #211676
Aktivní
Dethleffs Esprit
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 15:18)
Dostupnost: 11. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.