Int ne. #205337
Aktivní
Dethleffs Esprit A 7870-2
Načítání ...
(st 01. 04. 2026 16:53)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Esprit A 7870-2 |
| Prvotní registrace | 04/2014 |
| Počet ujetých kilometrů | 89.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.500 kg |
| Délka v mm | 9.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Mühlhausen
POSTCODE: 99974
Vzdálenost:
... km
Int ne. #205337
Aktivní
Dethleffs Esprit A 7870-2
Načítání ...
(st 01. 04. 2026 16:53)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.