Int ne. #216447
Příležitost k nákupu
Dethleffs Fiat Ducato 2.5 TDI
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:54)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Fiat Ducato 2.5 TDI |
| Prvotní registrace | 03/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 162.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.200 kg |
| Délka v mm | 5.966 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Petersberg
POSTCODE: 66989
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216447
Příležitost k nákupu
Dethleffs Fiat Ducato 2.5 TDI
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:54)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.