Int ne. #224854
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs Fiat ducato 230
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Fiat ducato 230 |
| Prvotní registrace | 03/1999 |
| Počet ujetých kilometrů | 198.157 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.800 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Filtr částic |
Obecný popis
Známé závady
Známky opotřebení způsobené stářím a používáním. Známé body: Na pravé straně předního podběhu kola se občas objeví malá skvrna od rzi. Vozidlo se prodává soukromě.
Poškození
Umístění
Německo, Neufahrn bei Freising
POSTCODE: 85375
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224854
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs Fiat ducato 230
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.