Int ne. #223670
Opětovné vyjednávání
Dethleffs Fortero
Konec aukce: po 11. 05. 2026 22:00
Dostupnost: 10. August 2026
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Fortero |
| Prvotní registrace | 09/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 220.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2402 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Möser
POSTCODE: 39291
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223670
Opětovné vyjednávání
Dethleffs Fortero
Konec aukce: po 11. 05. 2026 22:00
Dostupnost: 10. August 2026
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.