Int ne. #217406
Aktivní
Dethleffs Fortero A6975
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 15:44)
Dostupnost: 12. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Fortero A6975 |
| Prvotní registrace | 06/2008 |
| Počet ujetých kilometrů | 222.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2402 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.240 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Škody způsobené krupobitím
Známky opotřebení uvnitř i zvenčí způsobené stářím
Zadní nárazník s drobnými opravenými poškozeními
Umístění
Německo, Marl
POSTCODE: 45768
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217406
Aktivní
Dethleffs Fortero A6975
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 15:44)
Dostupnost: 12. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.