Int ne. #207273
Aktivní
Dethleffs Globe SE 677
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:23)
Dostupnost: 30. April 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Globe SE 677 |
| Prvotní registrace | 01/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 152.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Poškozená boční stěna (promáčklina), poškozené boční okno, spojler kabiny ve výklenku je třeba namontovat znovu, oprýskaný lak na kapotě.
Poškození
Umístění
Německo, Stuttgart
POSTCODE: 70197
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207273
Aktivní
Dethleffs Globe SE 677
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:23)
Dostupnost: 30. April 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.