Int ne. #219297
Příležitost k nákupu
Dethleffs Globetrotter T5+942
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 13:51)
Dostupnost: 16. Mai 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Globetrotter T5+942 |
| Prvotní registrace | 12/1998 |
| Počet ujetých kilometrů | 89.900 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.260 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Na střeše jsou promáčkliny od krupobití. Jinak je vše v pořádku
Umístění
Rakousko, Leutasch
POSTCODE: 6105
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219297
Příležitost k nákupu
Dethleffs Globetrotter T5+942
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 13:51)
Dostupnost: 16. Mai 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.