Int ne. #208195
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs Globetrotter XXL A
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Globetrotter XXL A |
| Prvotní registrace | 12/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 93.000 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 150 kW (204 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 7.500 kg |
| Délka v mm | 8.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Schwerin
POSTCODE: 19055
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208195
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs Globetrotter XXL A
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.