Int ne. #226753
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 12:06)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | GLOBETROTTER XXL A9000 |
| Prvotní registrace | 04/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 36.500 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 155 kW (211 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 7.200 kg |
| Délka v mm | 8.863 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Navigační systém | |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Malá prasklina v rohu nárazníku (cca 250 €)
Poškození
Umístění
Německo, Großefehn
POSTCODE: 26629
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226753
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 12:06)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.