Int ne. #182156
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs i1
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 12:27)
Dostupnost: 12. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | i1 |
| Prvotní registrace | 09/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 15.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Bergisch Gladbach
POSTCODE: 51429
Vzdálenost:
... km
Int ne. #182156
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs i1
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 12:27)
Dostupnost: 12. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.