Int ne. #227962
Aktivní
Dethleffs Just 90 T6912 EB
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:29)
Dostupnost: 13. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Just 90 T6912 EB |
| Prvotní registrace | 12/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 31.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Plastové obložení pravého zadního nárazníku je rozbité.
1 chybějící kryt náboje
Poškození
Umístění
Německo, Gröbenzell
POSTCODE: 82194
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227962
Aktivní
Dethleffs Just 90 T6912 EB
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:29)
Dostupnost: 13. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.