Int ne. #209772
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs Just Go
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 12:10)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Just Go |
| Prvotní registrace | 05/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 25.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 114 kW (155 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.360 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Přední nárazník na plastu, asi 10 cm dlouhý škrábanec. Žádné další vady. Datum technické prohlídky a kontroly je 16. 6. 2026. Vozidlo bylo zakoupeno u Pauliho v Remscheidu jako nové a prošlo všemi kontrolami a zkouškami těsnosti. Skvělé vozidlo nikdy nevidělo horské průsmyky. K dispozici jsou asistenční systémy, jako je důležitý asistent pro jízdu v pruzích a kolizní asistent.
Poškození
Umístění
Německo, Radevormwald
POSTCODE: 42477
Vzdálenost:
... km
Int ne. #209772
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Dethleffs Just Go
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 12:10)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.