Int ne. #224807
Aktivní
Dethleffs Magic Edition T 2 EB
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Magic Edition T 2 EB |
| Prvotní registrace | 08/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 69.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.090 kg |
| Délka v mm | 7.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
4 malé promáčkliny
Umístění
Německo, Mainz am Rhein
POSTCODE: 55129
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224807
Aktivní
Dethleffs Magic Edition T 2 EB
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.