Int ne. #13856
Aktivní
Dethleffs Pulse GT T
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Pulse GT T |
| Prvotní registrace | 04/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 50.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.650 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
viz obrázky
Umístění
Německo, Viersen
POSTCODE: 41751
Vzdálenost:
... km
Int ne. #13856
Aktivní
Dethleffs Pulse GT T
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.