Int ne. #222837
Aktivní
Dethleffs Pulse GT T 7051 DBL
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 10:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Pulse GT T 7051 DBL |
| Prvotní registrace | 08/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 45.413 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Vozidlo vykazuje typické známky opotřebení, jako jsou povrchové škrábance a promáčkliny.
Umístění
Německo, Warstein
POSTCODE: 59581
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222837
Aktivní
Dethleffs Pulse GT T 7051 DBL
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 10:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.