Int ne. #219209
Aktivní
Dethleffs Rally Edition 6501
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:43)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Rally Edition 6501 |
| Prvotní registrace | 04/2008 |
| Počet ujetých kilometrů | 67.576 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2300 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 6.976 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
3 malé promáčkliny na karoserii
Poškození
Umístění
Německo, Petershagen
POSTCODE: 32469
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219209
Aktivní
Dethleffs Rally Edition 6501
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:43)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.