Int ne. #224347
Aktivní
Dethleffs RT 6614
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 10:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | RT 6614 |
| Prvotní registrace | 09/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 69.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 84 kW (114 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2464 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.050 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Nevigeser Str 681, Wuppertal
POSTCODE: 42111
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224347
Aktivní
Dethleffs RT 6614
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 10:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.