Int ne. #104140
Již není k dispozici
Dethleffs T 6901 Eighty
Konec aukce: út 13. 05. 2025 10:43
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | T 6901 Eighty |
| Prvotní registrace | 06/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 51.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 109 kW (148 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 7.226 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Rádio a zvuk | Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Hliníkové ráfky je třeba přelakovat
Nápisy Dethleffs musí být obnoveny
je třeba vyměnit jedno vnější zrcátko (prasklina v držáku zrcátka)
Umyvadlo v koupelně je potřísněné
Umístění
Německo, Eckernförde
POSTCODE: 24340
Vzdálenost:
... km
Int ne. #104140
Již není k dispozici
Dethleffs T 6901 Eighty
Konec aukce: út 13. 05. 2025 10:43
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.