Int ne. #208081
Aktivní
Dethleffs Trend 7057 EB
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 13:10)
Dostupnost: 30. April 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Trend 7057 EB |
| Prvotní registrace | 10/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 41.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.050 kg |
| Délka v mm | 7.495 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, 27308 Kirchlinteln
POSTCODE: 27308
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208081
Aktivní
Dethleffs Trend 7057 EB
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 13:10)
Dostupnost: 30. April 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.