Int ne. #218043
Aktivní
Dethleffs XXL Globetrotter 9800
Načítání ...
(po 27. 04. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dethleffs |
| Kategorie | Alcove |
| Model | XXL Globetrotter 9800 |
| Prvotní registrace | 09/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 142.800 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 6.700 kg |
| Délka v mm | 8.898 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Maxdorf
POSTCODE: 67133
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218043
Aktivní
Dethleffs XXL Globetrotter 9800
Načítání ...
(po 27. 04. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.