Int ne. #223011
Příležitost k nákupu
Dreamer Capland
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 15:15)
Dostupnost: 03. Juli 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Dreamer |
| Kategorie | Autobus |
| Model | Capland |
| Prvotní registrace | 07/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 31.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.000 kg |
| Délka v mm | 5.340 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
opravené poškození při nehodě vpravo dole
některé šrouby byly vyměněny
Umístění
Německo, Massbach
POSTCODE: 97711
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223011
Příležitost k nákupu
Dreamer Capland
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 15:15)
Dostupnost: 03. Juli 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.