Int ne. #227606
Aktivní
Eifelland Fiat ducato 230
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:57)
Dostupnost: 21. August 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eifelland |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Fiat ducato 230 |
| Prvotní registrace | 03/2000 |
| Počet ujetých kilometrů | 188.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Filtr částic |
Obecný popis
Známé závady
Běžné známky opotřebení, škrábance na vnější straně, odlupující se lišty na vnitřní straně.
Umístění
Německo, Bielefeld
POSTCODE: 33619
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227606
Aktivní
Eifelland Fiat ducato 230
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:57)
Dostupnost: 21. August 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.