Int ne. #226965
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Elnagh Clipper
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 12:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Elnagh |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Clipper |
| Prvotní registrace | 03/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 114.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 1.000 kg |
| Délka v mm | 5.960 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Filtr částic |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Španělsko, L'Hospitalet de Llobregat
POSTCODE: 08902
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226965
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Elnagh Clipper
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 12:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.