Int ne. #226289
Opětovné vyjednávání
Elnagh Magnum 3.0
Konec aukce: čt 21. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Elnagh |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Magnum 3.0 |
| Prvotní registrace | 10/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 109.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | J003FP |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.440 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Gebuiksproken wand keuken en wand slaapkamer.
Small buts in vloer bij toilet
Umístění
Nizozemsko, Maasbree
POSTCODE: 5993NM
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226289
Opětovné vyjednávání
Elnagh Magnum 3.0
Konec aukce: čt 21. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.