Int ne. #208610
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Etrusco CV 600 DB
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Etrusco |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | CV 600 |
| Modell | DB |
| Prvotní registrace | 05/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 4.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Schmalkalden
POSTCODE: 98574
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208610
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Etrusco CV 600 DB
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.