Int ne. #227632
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Etrusco T 6.9 SF
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 10:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Etrusco |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T |
| Modell | 6.9 SF |
| Prvotní registrace | 10/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 32.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 114 kW (155 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Frankfurt am Main
POSTCODE: 60488
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227632
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Etrusco T 6.9 SF
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 10:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.