Int ne. #78695
Již není k dispozici
Etrusco T 7400 SB
Konec aukce: čt 28. 08. 2025 14:07
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Etrusco |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T |
| Modell | 7400 SB |
| Prvotní registrace | 04/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 7.800 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.490 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Wörrstadt
POSTCODE: 55286
Vzdálenost:
... km
Int ne. #78695
Již není k dispozici
Etrusco T 7400 SB
Konec aukce: čt 28. 08. 2025 14:07
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.