Int ne. #219620
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Eura Mobil 230
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 230 |
| Prvotní registrace | 03/1999 |
| Počet ujetých kilometrů | 156.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 66 kW (90 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1905 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.490 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Mírné poškození krupobitím (Alkhoven)
Poškození
Umístění
Německo, KITZINGEN
POSTCODE: 97318
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219620
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Eura Mobil 230
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.