Int ne. #225164
Aktivní
Eura Mobil 690hb
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 11:09)
Dostupnost: 04. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 690hb |
| Prvotní registrace | 05/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 160.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Zadní nárazník
Umístění
Německo, Halle/Westf.
POSTCODE: 33790
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225164
Aktivní
Eura Mobil 690hb
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 11:09)
Dostupnost: 04. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.